Новий стенд з обладнанням Schneider

Стенд для дослідження промислових систем автоматизації типу MachineStructure компанії Schneider Electric

Студенти 6-го курсу Кіяткін Р. О. і Комарь О. Г. під керівництвом доц. к.т.н. Короля С. В. створили новий стенд для дослідження промислових систем автоматизації типу MachineStructure компанії Schneider Electric. Даний стенд буде застосовуватися в циклі лабораторних робіт з кредитного модуля “Інтегровані системи автоматизації”.

Мета роботи – ознайомлення з принципами побудови систем автоматизації MachineStructure фірми Schneider Electric на прикладі взаємодії промислового контролера M221 Modicon з перетворювачем частоти Altivar 320 через мережу Modbus.

Під час роботи студенти навчаться основам конфігурування промислових контролерів і методиці написання програм автоматизації в середовищі Somachine Basic, ознайомляться з процедурою конфігурування перетворювача частоти, а також навчаться налаштовувати контролер і перетворювач на сумісну роботу через цифрову промислову мережу Modbus.

Обладнання: ПЛК Modicon M221, перетворювач частоти Altivar 320 і технічну підтримку надано компанією Schneider Electric за сприяння директора департаменту Пилипенка Павла Вікторовича, керівника відділу маркетингу і давнього партнера нашої кафедри Шрама Дмитра, і наших випускників: інженера з підтримки технічних рішень Будняка Тараса і Погромської Наталі.

Сайт компанії — за посиланням.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.