Конференція в THM

Цього року в вересні відбулася чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина. Конференція в THM була посвячена темі «Передові методи керування в електроенергетиці і електроприводі» (‘Advanced control in Power Systems and Dirves’), на якій також виступали вчені нашого факультету та інших країн.

На конференції зробив доповідь к.т.н. доц. Ковбаса С. М. на тему «Пряме векторне керування на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора» (‘Direct vector control based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’) авторів проф. Пересада і доц. Ковбаса.

Також провелися перемовини щодо налагодження програми подвійного диплому. Як результат, вже двоє студентів 5-го курсу відправилися у THM на навчальний семестр.

photo5303477878719097155

Учасники конференції, у першому ряду зліва: перший — доц. Ковбаса С. М., другий — проф. Пересада С. М., третій — проф. Яндульський О. С.,  четверта — Труніна Г. О., п’ятий — проф. Кузнецов О.

photo5303477878719097156

Ковбаса Сергій Миколайович під час доповіді на конференції

Конференція в THM з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 92,
из них повышенную: 7 / 12.

100 лет ФЭА!

В этом году исполняется 100 лет ФЭА. Поздравляем преподавателей, выпускников и студентов с этой знаменательной датой. Все кто желает внести вклад, воссоздать историю факультета, присылайте предложения на почтовый адрес svkorol ON ukr.net.