Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Я студент 6 курсу і хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах — Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алг            оритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, яклий успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  — це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Фото №1

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Фото №2

Лабораторія

Фото №3

Фото №4

Фото №5

Фото №7

Гуртожиток

Фото №6

Гуртожиток

Фото №9

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Фото №10

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Фото №11

Фото №12

Різдяні ярмарки в Маргбурзі та Вісбадені

Фото №13

DCIM100MEDIA

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі(Париж)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар «Вступна кампанія 2018».