День відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників та їх батьків на День відкритих дверей, які відбудуться 01.06, 15.06 та 6.07 2018 року. .

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412 20 корпусу.

Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте

098-170-80-81

Для участі у Дні відкрити дверей необхідно зареєструватись, надіславши коротке повідомлення (Ваше ПІБ та контактний телефон) на адресу peretyatko.julia@gmail.com

Протягом двох годин на Вас чекають:

• екскурсії лабораторіями та навчальним центрами (EATON, АВВ, SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric);
  • ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторією;
  • створення штучної блискавки;
  • демонстрація роботів;
  • ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями;
  • демонстрація електромехатронних приладів;
  • брифінг на якому Ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого.

Чекаємо на Вас!

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар «Вступна кампанія 2018».