ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА!

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! 2017 кафедра АЕМС-ЕП

Під час осінніх канікул у зручний для Вас день Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками студентського життя у режимі реального часу і уявити себе частиною великої університетської родини!

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського» запрошує старшокласників, батьків та вчителів до зустрічі під час осінніх канікул.

Щоденно, з 30 жовтня до 3 листопада, на вас чекають факультети та інститути Університету.

О 10:00 — зустрічаємось у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги 37, корпус 6).

У програмі — екскурсія, знайомство з історією Київської політехніки. Екскурсія лабораторіями факультету.

Деталі http://fea.kpi.ua/article/66/osinni_kanikuli_razom_z_fea

Учебный год 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всего учится: 195 / 187,
из них на бюджете: 185 / 183.
Получают стипендию: 89 / 54,
из них повышенную: 7 / 12.

Объявления

По решению НТУУ "КПИ им. Игоря Сикорского" на нашей кафедре будут проходить обучение в магистратуре на бюджете 3 научных и 27 профессиональных магистров в 2017/2018 у.г. Также было расширено количество бюджетных мест для ускоренников первого курса, которые поступают по диплому "младший специалист".