Студенти з Індії на практиці

Вже друга група з 7 студентів пройшла курс практичних занять на кафедрі. Практику проходили студенти після другого курсу інституту VISHWANIKETAN. Заняття проводили англійською мовою викладачі нашої кафедри доц. Бур’ян С. О., доц. Король С.В., ст. викл. Приступа Д.Л. Заключні лекції провели завідуючий кафедри проф. Пересада С.М. та доц. Пижов В.М.

1

На фото студенти в лекційній аудиторії 407 з викладачами Бур’ян С.О.  і Приступа Д. Л.

Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN включає в себе наступні три модулі:

1. Модуль 1-1. Реалізація аналогових та цифрових схем на монтажних платах.

2. Модуль 1-2. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої та програмування логічних реле.

4. Модуль 1-3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм.

2_and title

На фото студенти в навчальному центрі EATON — “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації” з викладачем Король С.В.

Наша кафедра, стала однією із двох кафедр КПІ на яких пройшли практику 2 групи індійських студентів. Навчання відбулося в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі нашої кафедри як в інституті так і в Україні.

3

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар «Вступна кампанія 2018».