Практика студентів з Індії

Наша кафедра, обрана однією із двох кафедр КПІ на яких в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять практику індійські студенти. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі як в інституті так і в Україні.

студенти з індії, практика, лабораторія ФЕА

На кафедрі пройшли курс практичних занять 14 студентів, які закінчили третій курс в інституті VISHWANIKETAN.

Заняття    проводили   англійською   мовою  провідні  викладачі  нашої
кафедри  доц.  Ковбаса  С.М., доц. Король С.В., ст. викл. Пушкар М.В.,
ст.  викл.  Димко  С.С.  Заключні  лекції проведуть завідуючий кафедри
проф. Пересада С.М. та доц. Пижов В.М.

студенти з індії, практика, лабораторія ФЕА

Програма навчання для студентів, які завершили третій курс включає в себе наступні чотири модулі:

1. Модуль 2-1. Електроприводи зі змінною швидкістю. Встановлення, налаштування, конфігурація.

2. Модуль 2-2. Основи керування асинхронним двигуном.

3. Модуль 2-3. Перетворювачі частоти. Реалізація та спрощений розрахунок основних силових елементів.

4. Модуль 2-4. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування.

На фото студенти в навчальному центрі EATON — “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”.

Король С.В., студенти з індії, практика, лабораторія ФЕА

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар «Вступна кампанія 2018».