Перемога на конкурсі 2017

Вітаємо! Ще одна Перемога на конкурсі 2017 Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка.

Перемога на конкурсі 2017 Кривошея Калугін Бурмельов Геращенко Рандюк

На перший тур конкурсу було подано 220 студентських робіт із них у другий тур пройшло 91. Порівняно невелика група учасників з нашої кафедри досягла достатньо високих результатів:

Рандюк Андрій – І місце;

Кривошея Іван – ІІ місце;

Геращенко Іігор – ІІ місце;

Бурмельов Олексій – ІІ місце;

Калугін Данило – ІІ місце.

Студентські роботи присвячені розв’язанню актуальних питань  автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування, діагностики електромеханічних систем, використання альтернативних джерел електричної енергії. Багато уваги приділяється проблемам електропостачання та  електроустаткування промислових та цивільних споруд.

Диплом Бурмельов Диплом Геращенко Диплом Калугін Диплом Кривошея Диплом Рандюк

Переможці наступних років: 2018.

Переможці минулих років: 2016, 2015201420132012.

По результатам 2 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 164,
из них на бюджете: 160.