Лауреат Державної премії України

Лауреат Державної премії України проф. Пересада С. М.

Лауреат Державної премії України проф. д.т.н. Пересада С. М. кафедри АЕМС-ЕП!

Вітаємо завідуючого нашої кафедри Пересаду Сергія Михайловича з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки.

11 жовтня 2016 року вийшов УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №440/2016 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року.

На основі подання комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки відзначено Пересаду Сергія Михайловича доктора технічних наук, завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» як співавтора роботи «Енергоефективні електромеханічні системи широкого технологічного призначення».

Державна премія України в галузі науки і техніки (далі – Державна премія) є державною нагородою України, яка присуджується за: видатні наукові дослідження, розроблення та впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, створення підручників.

В Україні задля підвищення престижу наукової праці, національного визнання її суспільної значимості, залучення до наукових установ талановитих учених у квітні 1969 р. було засновано Державні премії УРСР у галузі науки і техніки та створено Комітет із Державних премій УРСР у галузі науки і техніки.

Сьогодні Комітет готує подання Президенту України щодо кандидатів для нагородження 15 Державними преміями України в галузі науки і техніки (колектив виконавців — до 8 осіб).

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Объявления

Обращаемся за помощью в лечении студента 5-го курса группы ЕП-81 Филиппенко Н. В., который после тяжёлой травмы с 01.02.2019 находится в реанимационном отделе відділенні «Института патологии хребта и суставов» Харькова, и нуждается в проведении операции стоимостью около 100 000 грн.
Для предоставления помощи открыт счёт: карта ПриватБанка 5168 7554 3672 4898, получатель: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мать студента.