Стажування в Університеті THM

Стажування в Університеті THM Пушніцина Д. С.

Стажування в Університеті THM Дмитра Пушніцин — відмінника навчання, студента 5-го курсу. Він пройшов конкурсний відбір на участь в програмі стажування з  Університетом Technische Hochschule Mittelhessen м. Гіссен, Німеччина.  В рамках культурної програми стажування Дмитро Пушніцин відвідав місто Вісбаден, Німеччина.

В процесі стажування Дмитро досліджував проблему ідентифікації параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором.

Дмитро в парку університету

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП

По центру — Дмитро Пушніцин та доц. к.т.н. кафедри АЕМС-ЕП Ковбаса С. Н.

Студенти на вокзалі потягів

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП
Дмитру дуже сподобалося стажуватися в цьому університеті. У подальшому, він ще декілька разів відвідував THM з науково-практичним стажуванням.

По результатам 1 семестра

2018/2019 учебного года

Всего студентов: 166,
из них на бюджете: 160.
Получают стипендию: 74,
из них повышенную: 14.

Дни открытых дверей кафедры

14.06.19 в 16:00 и 20.06.19 в 16:00 начнётся День открытых дверей на нашей кафедре. Встречаемся в кабинете 412, 20 корпус. Если вы заблудились на кампусе университета или опоздали, звоните. Подробнее - по ссылке.