Для автоматизації багатьох процесів у всіх галузях виробництва, сільского господарства та побутової техніки зараз широко застосовують мікроконтролери (МК). В літературі можно зустріти таке визначення мікроконтролера. Мікроконтролер – це самостійна компьюторна система, до складу якої входять мікропроцесор, пам’ять програм та даних, допоміжні схеми , устрої ввода / вивіда даних. Усі ці функціональні елементи розміщуються в одному корпусі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ СИСТЕМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРІВ ТИПУ PIC Мацко Б.М. , к.т.н., доц, Редругін О.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування