Для автоматизації багатьох процесів у всіх галузях виробництва, сільского господарства та побутової техніки зараз широко застосовують мікроконтролери (МК). В літературі можно зустріти таке визначення мікроконтролера. Мікроконтролер – це самостійна компьюторна система, до складу якої входять мікропроцесор, пам’ять програм та даних, допоміжні схеми , устрої ввода / вивіда даних. Усі ці функціональні елементи розміщуються в одному корпусі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ СИСТЕМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРІВ ТИПУ PIC Мацко Б.М. , к.т.н., доц, Редругін О.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.