Для автоматизації багатьох процесів у всіх галузях виробництва, сільского господарства та побутової техніки зараз широко застосовують мікроконтролери (МК). В літературі можно зустріти таке визначення мікроконтролера. Мікроконтролер – це самостійна компьюторна система, до складу якої входять мікропроцесор, пам’ять програм та даних, допоміжні схеми , устрої ввода / вивіда даних. Усі ці функціональні елементи розміщуються в одному корпусі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ СИСТЕМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРІВ ТИПУ PIC Мацко Б.М. , к.т.н., доц, Редругін О.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.06.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу.