Презентація магістерської дисертації 2013 року, Клименко Олександр

Вітаємо магістрантів 2013 року випуску із закінченням магістратури та захистом магістерських робіт!

Вже минуло аж 2 роки сумлінної праці випускників-бакалаврів 2011 року, які успішно завершили свій шлях навчання у магістратурі. На захисті своїх магістерських дисертацій вони на високому рівня продемонстрували свої здобуті знання та навики. Кафедра бажає успіхів та нових творчих здобутків своїм випускникам!

На відео, що розташовано нижче можна побачити, як оформлюють презентацію своїх магістерських дисертацій наші випускники, а саме Клименко Олександр.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.