Презентація магістерської дисертації 2013 року, Клименко Олександр

Вітаємо магістрантів 2013 року випуску із закінченням магістратури та захистом магістерських робіт!

Вже минуло аж 2 роки сумлінної праці випускників-бакалаврів 2011 року, які успішно завершили свій шлях навчання у магістратурі. На захисті своїх магістерських дисертацій вони на високому рівня продемонстрували свої здобуті знання та навики. Кафедра бажає успіхів та нових творчих здобутків своїм випускникам!

На відео, що розташовано нижче можна побачити, як оформлюють презентацію своїх магістерських дисертацій наші випускники, а саме Клименко Олександр.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.