Виконані останнім часом наукові дослідження призвели до появи гібридних крокових двигунів із використанням рідкоземельных магнітів, які за своєю потужністю перевершують своїх попередників у кілька разів. У результаті у крокових двигунів з’явилася додаткова конкурентна перевага – це високий момент на малих швидкостях обертання. Наприклад, момент утримання гібридного крокового двигуна в 2-3 рази вищий, ніж у синхронного двигуна еквівалентних масогабаритных показників. Тому використання крокових двигунів у ряді випадків дозволяє виключити редуктор з механічної системи і знизити собівартість автоматичної системи в цілому.

КРОКОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД З ВЕКТОРНИМ КЕРУВАННЯМ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Остапець М.О, студент, Остапець Т.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.