Виконані останнім часом наукові дослідження призвели до появи гібридних крокових двигунів із використанням рідкоземельных магнітів, які за своєю потужністю перевершують своїх попередників у кілька разів. У результаті у крокових двигунів з’явилася додаткова конкурентна перевага – це високий момент на малих швидкостях обертання. Наприклад, момент утримання гібридного крокового двигуна в 2-3 рази вищий, ніж у синхронного двигуна еквівалентних масогабаритных показників. Тому використання крокових двигунів у ряді випадків дозволяє виключити редуктор з механічної системи і знизити собівартість автоматичної системи в цілому.

КРОКОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД З ВЕКТОРНИМ КЕРУВАННЯМ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Остапець М.О, студент, Остапець Т.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування