Контактні дані з питань вступу

Контактні дані з питань вступу : номери телефонів та почтові адреси

відповідальний за вступ на кафедрі: +380 95 932 8704, +380 68 121 3423.

Для запитань щодо вступу поштова адреса – epa@kpi.ua

Контакти факультету: (+38099) 030-96-63

(натисність на мапу, щоб перейти на Google Maps)

Контактні дані з питань вступу каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Для вступу за освітньо-професійною програмою підготовки віщої освіти 1-го рівня – бакалаврського за результатами ЗНО та атестату – перейдіть за цим посиланням, для вступу з дипломом молодшого спеціаліста – за даним посиланням.

Дізнайтеся, що потрібно для вступу за освітньо-професійною та за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (2-ий рівень) – тут.

В будь-якому разі ви можете подати реєстраційну форму абітурієнта – тут.

Останні новини щодо вступу абітурієнтів до нашої кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу: