ЕЛЕМЕНТИ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ

elem

Про дисципліну

Навчальна дисципліна належить до циклу “Професійної та практичної підготовки”.

Предмет навчальної дисципліни: закони перетворення енергії в елементах електромеханічних систем та електроприводів з метою керування рухом виконуючих органів робочих машин.

Міждисциплінарні зв’язки: дисципліна “Елементи електромеханічних систем та електроприводів” базується на курсах “Теоретичні основи електротехніки”, “Електроніка та мікросхемотехніка”, “Електричні машини”, “Електричні апарати”, “Вища математика та забезпечує оволодіння дисциплінами “Теорія автоматичного керування”, “Теорія електропривода”, “Силові перетворювачі ЕМС”, “Автоматизація технологічних процесів, установок і комплексів”, “Автоматизація електромеханічних систем”, “Електромеханічні системи автоматизації в металообробці та машинобудуванні”, “Електромеханічні системи автоматизації загальнопромислових механізмів” та ін.

Метою дисципліни “Елементи електромеханічних систем та електроприводів” є вивчення основ теорії і принципів роботи засобів автоматизації, ознайомлення з побудовою, характеристиками, принципами технічної реалізації та елементною базою керуючих, перетворювальних, інформаційно-вимірювальних пристроїв електропривода.

В процесі вивчення дисципліни студенти набувають: знання принципів роботи, характеристик, статичних та динамічних властивостей, особливостей використання елементів автоматизованого електропривода; вміння здійснювати вибір, налагодження та дослідження засобів автоматизації, досвід та навички практичної роботи з елементами автоматизованих електромеханічних систем.

Засвоєння теоретичної та практичної частин програми надає можливість студентам та майбутнім спеціалістам самостійно виконувати розробку та модернізацію елементів автоматизованого електропривода, здійснювати їх вибір та налагодження, виконувати проектування систем автоматизації.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування