Переваги освітньої програми

Переваги освітньої програми та її профіль.

1 лого 1. Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук, м. Гіссен, Німеччина (навчання безкоштовне з виплатою стипендій)
3 лого 2. Стажування по програмі Erasmus+ (Магдебурзький технічний університет ім. Отто фон Ґеріке, Німеччина; Нотінгемський університет, Велика Британія; Міланська політехніка, Італія; Університет Сержи-Понтуаз, Франція), (стажування безкоштовне з виплатою стипендій)
Без имени-2 (2) 3. Практика і стажування в провідних український та іноземних корпораціях;

4. Диплом європейського зразка

5. Спільна аспірантура (підготовка за програмою PhD) з Нотінгемським університетом, Велика Британія

6 лого 6. Рівень підготовки відповідає європейському, базується на сучасній лабораторно-дослідницькій базі та високій кваліфікації викладачів. Кафедра має один з найвищих індексів цитувань наукових публікацій серед кафедр технічного напрямку в Україні
4 лого 7. Широкий профіль підготовки в галузі програмування, електроніки, автоматики, керування, електроприводу та комп’ютерних технологій, що забезпечує високу кваліфікацію, достойну оплату праці
лого8 8. Проникнення автоматизації у всі сфери людської діяльності, впровадження технології Industry 4.0 і широке розповсюдження електромеханічних систем (60% електричної енергії використовується електроприводами) обумовлює зростаючий попит на випускників нашої кафедри серед високо-технологічних компанії в Україні та за кордоном.
лого7 9. У складі кафедри 10 навчальних лабораторій, оснащених сучасними технічними засобами, що базуються на комп’ютерних технологіях. Серед них унікальні спільні лабораторії з міжнародними корпораціями (ABB, EATON, ДТЕК, Texas Instruments, Nuvoton, ALTERA, Siemens, Schneider Electric).

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.