Інформація про спеціалізацію

Інформація про спеціалізацію

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Спеціалізація “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” – одна з найбільш конкурентоспроможних та перспективних в технічних вищих навчальних закладах. Обравши цю спеціалізацію, Ви забезпечите себе цікавою, творчою та стабільною роботою, тому що:

  1. Диплом європейського зразка, дипломи університетів партнерів та сертифікати стажування по програмі Erasmus+ (Магдебурзький технічний університет ім. Отто фон Ґеріке, Німеччина; Університет прикладних наук, м. Гіссен, Німеччина; Нотінгемський університет, Велика Британія; Міланська політехніка, Італія; Університет Сержи-Понтуаз, Франція)(безкоштовно).
  2. Сфера діяльності, працевлаштування:

   по-перше, широкий профіль підготовки в галузі електроніки, керування, електроприводу та комп’ютерних технологій забезпечують високу кваліфікацію та високу оплату праці наших фахівців;

   по-друге, більше 60% всієї електричної енергії світу споживається електроприводами різних механізмів в усіх сферах людської діяльності, що обумовлює стабільний попит та дефіцит фахівців нашої спеціалізації.

  1. Рівень підготовки відповідає європейському, базується на високій кваліфікації викладачів та сучасній лабораторно-дослідницькій базі. Кафедра має один з найвищих рівнів міжнародного оцінювання (індекс цитувань наукових публікацій) серед кафедр технічного напрямку в Україні.

Студенти старших курсів за власним бажанням можуть отримати другу вищу економічну  та військову освіту.

Всім іногороднім студентам надаються місця в гуртожитку № 18 блочного типу (дві окремі кімнати з душем та туалетом).

З повагою, завідувач кафедри, д.т.н., професор

Пересада Сергій Михайлович

 

СтатистикаНавчальний рік 2017/2018


Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

ОголошенняДні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.

Партнери