Інформація про навчання на нашій кафедрі

Кафедра „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує Вас до лав своїх студентів!

Кафедра має найвищий ІV рівень акредитації та готує фахівців широкого профілю для розробки, дослідження, проектування та експлуатації електромеханічних систем автоматизації та електроприводу, які широко застосовуються практично в усіх сферах діяльності людини: промисловість, транспорт, побутова техніка, сфера обслуговування, військова та космічна техніка тощо.

Кафедра має ліцензію для набору на 1 курс денної форми навчання 60 студентів за кошти державного бюджету, а також за кошти фізичних і юридичних осіб.

В електромеханічних системах автоматизації та електроприводі електрична енергія перетворюється в енергію механічного руху технологічних машин та процесів, автоматичне керування якими здійснюється за рахунок  широкого застосування комп’ютерної та мікропроцесорної техніки.

Широка і різноманітна сфера використання сучасних електромеханічних систем автоматизації та електроприводів визначає необхідність ґрунтовної підготовки фахівців широкого профілю в галузі:

• електроприводу та мехатроніки;
  • автоматизованих систем керування;
  • промислових комп’ютерних технологій та програмування;
  • автоматизації технічних систем та робототехнічних комплексів;
  • електротранспорту та електромобілів.

Випускники кафедри набувають також необхідні знання з технологічних особливостей промислових об’єктів та установок, роботів та гнучких виробництв, організації виробництва, економіки, менеджменту тощо.

У складі кафедри 10 навчальних лабораторій, оснащених сучасними технічними засобами, що базуються на комп’ютерних технологіях. Серед них унікальні спільні лабораторії з міжнародними корпораціями:

• навчальний центр компанії ABB (Швейцарія);

• навчальний центр компанії EATON (США);

• лабораторія компанії ДТЕК (Україна).

Завдяки широкому профілю та якісній підготовці, випускники кафедри мають великий сталий попит при працевлаштуванні, в тому числі за кордоном. Кафедра співпрацює з університетами Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Італії та США, з якими діють програми обміну студентами, які передбачають виплату стипендій, та подвійного диплому із закордонними університетами.

Кафедра пишається своїми випускниками, серед яких Президент Національної академії наук України академік Б. Є. Патон, сотні докторів та кандидатів технічних наук, міністри, керівники промислових об’єднань, підприємств, заводів тощо.

Багато випускників кафедри працює в провідних університетах та фірмах Європи, США. Серед них: професор Рочестерського університету С. Ляшевський, м. Нью-Йорк, США; професор С. Божко – головний науковий менеджер дослідницьких програм Нотінгемського університету, В. Британія; доктор Х. Марков – депутат Європарламенту двох скликань; В. Рубан – співробітник Національного аерокосмічного агентства (NASA), США; А. Тусіта – голова підрозділу світового виробника вітрогенераторів «Vestas», Данія, та багато інших.

На сьогоднішній день кафедра здійснює підготовку 152 студентів за програмою освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка – однією з найбільш конкурентоспроможних спеціальностей технічних вузів України. 46 студентів навчаються за програмами магістра і спеціаліста. Із 198 студентів лише 11 навчається на платній основі, серед яких 5 іноземців.

Постійне оновлення лабораторної бази та запровадження новітніх дисциплін в навчальний процес забезпечують зацікавленість студентів у здобутті знань, що призводить до високого рівня успішності.

З повагою, колектив кафедри АЕМС-ЕП, НТУУ «КПІ»

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування