У всьому світі система MATLAB широко використовується в наукових дослідженнях та в навчальному процесі при вивченні багатьох дисциплін. Зокрема тих дисциплін, що стосуються теорії систем автоматичного керування (САК). Як відомо, методи класичної теорії лінійних САК в середовищі MATLAB реалізовані повністю або майже повністю. Проте методи теорії нелінійних САК в системі MATLAB на сьогодні представлені істотно менше, що вимагає поліпшення цього становища.

РЕАЛІЗАЦІЯ КРИТЕРІЮ АБСОЛЮТНОЇ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНИХ СИСТЕМ В.М. ПÓПОВА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Підгаєць А.П., студент (pdf)