ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу

Лінійні електродвигуни в багатьох технічних рішеннях є найкращим сполученням електромеханічного перетворювача енергії і виконавчого механізму. Простота пристроїв з лінійними двигунами дозволяє суттєво збільшити надійність і швидкодію, забезпечити економію за рахунок виключення витрат на виготовлення і експлуатацію проміжних механічних передач і перетворювачів обертового руху в поступальний. Крім того, за рахунок безконтактної передачі зусилля, лінійні двигуни забезпечують відсутність пробуксовки і втрат на тертя, обмежень по швидкості і прискоренню, люфтів та пружностей механічних передач. Однак лінійні двигуни мають як загальні, так і індивідуальні особливості та недоліки, що вимагає обґрунтування їх застосування для конкретних цілей.

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу(pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти