ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент

Асинхронні генератори з самозбудженням знаходять широке застосування в системах автономного електропостачання. Основною їх перевагою є відсутність потреби додаткового джерела живлення для створення збудження, надійність, простота та відносно невисока вартість. Одним з недоліків – обмежений діапазон швидкості, при якій підтримується збудження, та залежність генерованої частоти та амплітуди напруги від навантаження.

Оскільки стійкі робочі режими генератора виникають в зоні насичення його магнітного кола, то ККД генератора є невисоким, струми навіть на холостому ходу – значними, що призводить до суттєвого нагрівання генератора.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент (pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти