9. Наукові досягнення науково-педагогічних 2017 р.

Наукові досягнення науково-педагогічних 2017 р. і наукових працівників.

9. Наукові досягнення науково-педагогічних 2017 р. і наукових працівників.

К.т.н., доц. Ковбаса Сергій Миколайович отримав Грамоту Президії Національної академії наук України та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підготовку учнів Київської Малої академії наук – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, №76 від 23.05.2017.

Показники деяких викладачів кафедри в базі Scopus:

П. І. Б.

українською

П. І. Б. англійською, використане для запиту Документів Цитувань Індекс Хірша
1 Пересада Сергій Михайлович S. Peresada 63 1567 19
2 Приймак Богдан Іванович B. Pryymak 9 50 4
3 Ковбаса Сергій Миколайович S. Kovbasa 18 17 3
4 Приступа Дмитро Леонідович D. Prystupa 4 8 2
5 Димко Сергій Сергійович S. Dymko 6 5 2
6 Печеник Микола Валентинович N. Pechenik 9 3 1
7 Толочко Ольга Іванівна O. Tolochko 8 1 1
8 Бур’ян Сергій Олександрович S. Burjan 2 2 1
9 Король Сергій Вікторович S. Korol 2 2 1
10 Пушкар Микола Васильович M. Pushkar 2 2 1

Отримано один диплом першого, та чотири дипломи другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 н. р. з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Дніпродзержинськ:

1. Рандюк А.А. «Система векторного керування машиною подвійного живлення в режимі автономного генератора», науковий керівник ас. Желінський М.М. Робота отримала диплом 1-го ступеня.
  2. Бурмельов О.О., Калугін Д.В. «Енергооптимальне керування потокозчепленням ротора асинхронного двигуна в паузах повторно-короткочасного режиму», науковий керівник д.т.н., проф., Толочко О.І. Робота отримала диплом 2-го ступеня.
  3. Геращенко І.М., Кривошея І.В. «Лабораторна установка для дослідження систем автоматичного керування насосною установкою», науковий керівник к.т.н., доц., Бур’ян С.О. Робота отримала диплом 2-го ступеня.