8. Наукові досягнення 2012 р.

Наукові досягнення 2012 р.

8. Наукові досягнення 2012 р.

8.1. Студентка Савич О. Ю. (6 курс) отримала диплом 1-го ступеня за перше місце в секції «Електромеханічні системи з електроприводом змінного струму» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2011/2012 н. р. з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Дніпродзержинськ.

8.2. Тітов О. О. (5 курс) отримав диплом за третє місце в секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем”) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2011/2012 н. р. з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Дніпродзержинськ.

8.3. Студент 2 курсу Мельник А. В. посів третє місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики, яка проходила у квітні 2012 року у м. Харків, Україна.

8.4 Студент 1 курсу Пророченко О. С. став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», м. Київ.