3. Інноваційна діяльність 2011 р.

Інноваційна діяльність 2011 р.

3. Інноваційна діяльність 2011 р.

3.1. Кафедра бере участь у роботі наукового парку “Київська політехніка” при НТУУ”КПІ”. На виставці технопарку в листопаді 2011 було представлено два експонати: промисловий зразок векторного асинхронного електроприводу для перспективних моделей трамвайних вагонів і тролейбусів (проф. Пересада С.М., доц. Ковбаса С.М.), енергозберігаючий асинхронний електропривод систем водопостачання та вентиляції (проф. Пересада С.М., доц.. Ковбаса С.М.).

3.2. Аналіз наукового співробітництва з промисловими підприємствами м. Києва

Кафедра співпрацює з науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства м. Києва.

3.3. Приклади впровадження вагомих результатів розробок у виробництво

Впроваджуються алгоритми керування силовим блоком дослідного зразка тягового електроприводу (Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут міського господарства м. Києва).

3.4. Кількість отриманих охоронних документів – у цьому році охоронних документів отримано не було.