Проведені раніше дослідження статичних і динамічних режимів роботи стрічкових конвеєрів, їх технологічних і енергетичних характеристик з використанням моделей, показали досить хороші результати при застосуванні отриманих законів регулювання напругою в функції завантаження тягового елементу. Однак, при моделюванні електромеханічних систем був введений ряд припущень, які можуть призвести до часткового спотворення отриманих теоретичних результатів. Тому, актуальною є задача розробки та реалізації в лабораторних умовах експериментальної установки конвеєрної системи, яка дозволяє провести верифікацію отриманих результатів теоретичних досліджень. Також досить актуальним є забезпечення можливості проведення досліджень режимів роботи конвеєра студентами при виконанні як бакалаврських так і магістерських робіт.

РОЗРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ КОНВЕЄРА З ГНУЧКИМ ТЯГОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ Казьміна Л.М., аспірантка, Лукашук В.В., магістрант, Абросімов О.С., магістрант, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач (pdf)