5. Інноваційна діяльність

5.1.Діяльність в рамках інноваційного середовища Науковий парк „Київська політехніка”. Роботи кафедри представлені 4-ма експонатами у виставковій залі наукового парку.

5.2.Виконання проектів у рамках Інноваційно-виробничої платформи та приклади створеної інноваційної продукції для потреб оборони і безпеки держави, зокрема на замовлення РНБО. Не виконувалися.

5.3. Впроваджуються алгоритми керування силовим блоком дослідного зразка тягового електроприводу (сумісно з Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства м. Києва). На прохання КП «Київпастранс» було підготовлено довідку про перспективність використання тягових електроприводів змінного струму в комунальному електротранспорті.

У звітному році проведено переговори з ПАТ «Запоріжський електроапаратний завод» що до можливості сумісної розробки тягового електроприводу тролейбуса.

5.4. Кількість отриманих охоронних документів – у цьому році охоронних документів отримано не було.

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.