5. Інноваційна діяльність

5.1.Діяльність в рамках інноваційного середовища Науковий парк „Київська політехніка”. Роботи кафедри представлені 4-ма експонатами у виставковій залі наукового парку.

5.2.Виконання проектів у рамках Інноваційно-виробничої платформи та приклади створеної інноваційної продукції для потреб оборони і безпеки держави, зокрема на замовлення РНБО. Не виконувалися.

5.3. Впроваджуються алгоритми керування силовим блоком дослідного зразка тягового електроприводу (сумісно з Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства м. Києва). На прохання КП «Київпастранс» було підготовлено довідку про перспективність використання тягових електроприводів змінного струму в комунальному електротранспорті.

У звітному році проведено переговори з ПАТ «Запоріжський електроапаратний завод» що до можливості сумісної розробки тягового електроприводу тролейбуса.

5.4. Кількість отриманих охоронних документів – у цьому році охоронних документів отримано не було.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".