2-га конференція IEEE UkrCon’19

Вже вдруге проводиться наукова IEEE конференція “Ukraine Conference on Electrical and Computer Engineering”. В попередньому разі вона проходила в стінах НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Цього разу містом проведення обрано м. Львів, Національний університет імені Івана Франко та Львівський національний політехнічний університет. Конференція мала місце з 2 по 6 липня 2019 року.

Від нашої кафедри на конференції представлені наступні роботи.

I. Секція “Track 3: Industrial and Power Electronics & Energy Systems”

1. Speed vector control of induction motor with copper and iron losses minimization
    O. Tolochko, D. Kalugin and O. Burmelov
  2. The instantaneous power theory of multiphase power supply systems and its application to energy-saving shunt active filtering
    M. Artemenko, V. Mykhalskyi, S. Polishchuk, V. Chopyk and I. Shapoval
  3. Adaptive speed control and self-commissioning of the surface mounted permanent magnet synchronous motors
    S. Peresada, Y. Nikonenko and V. Reshetnyk

II. Секція “Track 4: Industry Applications, Automation & Industry 4.0”

4. Induction motor control system of electric vehicle with improved dynamics in field weakening region
B. Pryymak

5. Automation of polymer composite materials formation process with a specified structure
O. Khalimovskyy, O. Sokolskyy, I. Ivitskyy

Конференція IEEE UkrCon’19 є конференцією, матеріали якої вносяться до баз даних IEEExplore та Scopus. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних, після чого матеріали публікацій будуть доступні на нашому сайті.

Фотокартки з конференції та види міста Львів наведені нижче.

2018/2019 навчального року

Увага

Оновлено інформацію щодо розкладу викладачів та студентів (фінальний вигляд залежить від правок викладачів інших кафедр, що викладають нашим студентам). Сформовано кураторський склад кафедри. (за посиланнями)