Перемога в конкурсі студентських робіт-19

Чергова перемога в конкурсі студентських наукових робіт 2019

Знову наші студенти здобули перемогу в конкурсі з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка», який проходить у місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпровської області.
Чергова перемога в конкурсі студентських наукових робіт 2019 !

До першого туру конкурсу було подано понад 100 робіт.

Роботи представлені нашими студентами присвячені актуальним рішенням в області автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування та промислової автоматизації.

Чергова перемога в конкурсі кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Христонько Христина та Лисенко Максим під час виступу

В цьому році студенти кафедри АЕМС-ЕП зайняли наступні місця:

1 місця:

– Христонько Христина, Лисенко Максим

“Створення лабораторного практикуму з автоматизації систем виробництва на основі мови програмування рівня SCL”, науковий керівник – к.т.н. доц. Король С.В.

– Землянухіна Ганна, Титаренко Анна

“Дослідження системи керування насосним комплексом з оцінювачем продуктивності на основі нейронної мережі”, науковий керівник – к.т.н. доц. Бур’ян С.О.

2 та 3 місце:

– Борщ Ростислав, Беняшевська Ксенія

“Бездавачеве керування координатами асинхронного двигуна з врахуванням кривої намагнічування”, науковий керівник – к.т.н. доц. Ковбаса С.М.

Фото з вручення:

Чергова перемога в конкурсі кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Кафедра бажає майбутнього натхнення студентам та їхнім викладачам у науково-дослідній роботі.

Переможці попередніх років: 2018201720162015201420132012.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.