День компанії Siemens

17.04.2019 на  кафедрі пройшов День компанії Siemens день компанії Siemens. Студентам 5-го курсу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу прочитали лекції фахівці компанії Сіменс Україна. Одним з лекторів був Олексій Мельник – випускник нашої кафедри. Він розповів про технології виробництва високовольтних перетворювачів напруги і останні розробки в області енергоефективних, високодинамічних електричних двигунів. Показав можливості програмного забезпечення, з яким працюють розробники системи електроприводу, і новітні розробки в області цифровізації процесів налаштування, моніторингу і обслуговування електроприводів.

IMG_2683

Його колега, Михайло Моргун, розповів про оновлені лінійки електроприводів для всіх сфер застосування: починаючи від побутових систем і закінчуючи спеціалізованими, високоточними, інтелектуальними системами керування рухом. В своїй лекції він також підняв цікаве питання застосування технологій IoT, BigData та AI в оновлених лінійках обладнання компанії Siemens.

Більше фото з зустрічі:

2018/2019 навчального року

Увага

Оновлено інформацію щодо розкладу викладачів та студентів (фінальний вигляд залежить від правок викладачів інших кафедр, що викладають нашим студентам). Сформовано кураторський склад кафедри. (за посиланнями)