Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Привіт. Я – студент 5-го курсу групи ЕП-81мн Андрій Отрошко. Під час зимового семестру я навчався в Technische Hochschule Mittelhessen за програмою подвійного диплому. Навчання проводилося в межах інтернаціональної програми DAAD на основі нової спеціальності в THM – Computer, control and communication engineering (CCCE).

В групі навчалося 11 студентів, в тому числі 4 студенти з ФЕА, 3 – з Індії, пакистанець, індонезієць, парагваєць і німець. В програмі було 6 кредитних модулів:

• англійська мова,
  • кібербезпека,
  • основи проектування Smart Grids,
  • моделювання електромеханічних систем,
  • методи керування електроприводами,
  • міждисциплінарний проект з Internet of Things.

Лекції проводилися блоками по 2 заняття, кожне з яких триває 1,5 години. Всі заняття проводяться компетентними викладачами з використанням сучасної техніки.

Додатково я був відповідальним за створення алгоритму керування повороту передньою віссю автономної моделі автомобіля. Емпіричним шляхом було створено кінематичну модель машини, а потім розроблено регулятор цієї моделі в просторі стану. Модель була складена в середовищі Matlab, тулбоксі Simulink, і потім за допомогою вбудованих засобів переведена на мову програмування С і реалізована на мікроконтролерному пристрою.

Ми проживали в гуртожитку в окремій кімнаті площею 13 квадратних метрів. Кожна кімната має декілька шаф, ліжко, робочий стіл, раковину. Можна підключитися до швидкого безлімітного Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.  Інтр’єр виглядає наступним чином.

3кф

Моя кімната в гуртожитку

4еік

Кухня на моєму поверсі

Семестр навчання в Німеччині, студент кафедри АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.