Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Привіт. Я – студент 5-го курсу групи ЕП-81мн Андрій Отрошко. Під час зимового семестру я навчався в Technische Hochschule Mittelhessen за програмою подвійного диплому. Навчання проводилося в межах інтернаціональної програми DAAD на основі нової спеціальності в THM – Computer, control and communication engineering (CCCE).

В групі навчалося 11 студентів, в тому числі 4 студенти з ФЕА, 3 – з Індії, пакистанець, індонезієць, парагваєць і німець. В програмі було 6 кредитних модулів:

• англійська мова,
  • кібербезпека,
  • основи проектування Smart Grids,
  • моделювання електромеханічних систем,
  • методи керування електроприводами,
  • міждисциплінарний проект з Internet of Things.

Лекції проводилися блоками по 2 заняття, кожне з яких триває 1,5 години. Всі заняття проводяться компетентними викладачами з використанням сучасної техніки.

Додатково я був відповідальним за створення алгоритму керування повороту передньою віссю автономної моделі автомобіля. Емпіричним шляхом було створено кінематичну модель машини, а потім розроблено регулятор цієї моделі в просторі стану. Модель була складена в середовищі Matlab, тулбоксі Simulink, і потім за допомогою вбудованих засобів переведена на мову програмування С і реалізована на мікроконтролерному пристрою.

Семестр навчання в Німеччині 2 студент кафедри АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Відео роботи автономної моделі автомобіля

Ми проживали в гуртожитку в окремій кімнаті площею 13 квадратних метрів. Кожна кімната має декілька шаф, ліжко, робочий стіл, раковину. Можна підключитися до швидкого безлімітного Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.  Інтр’єр виглядає наступним чином.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.