Тренінг студентів у Siemens Ukraine

В грудні був проведений тренінг студентів у Siemens Ukraine. Традиційно, студенти 5-го курсу приймають участь в таких одноденних семінарах.

Початок семінару. Доповідач – Маріна Маслей

Інформацію про компанію представила Маріна Маслей. Усі технічні теми презентував Сергій Степанюк.

Сергій Степанюк розповідає про переваги Simatic 7

Тематика семінару:

– IEC61805/11, побудова систем безпеки

– IEC62443, інформаційна безпека для неперервних виробництв

– Архітектури PROFINET

– Розподілені системи керування SIMATIC PCS 7

– Системи телеметрії та телекерування Telecontrol

– ISA 88 та SIMATIC BATCH

Відео з семінапу:

Новина з блогу сайту Siemens у фейсбуці з відео:

“Вітаємо магістрів 5-го курсу університету КПІ ім. Сікорського у стінах Siemens Україна!
Студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу взяли участь в одноденному семінарі з сучасних систем АСУ ТП для безперервних виробництв. Домовились, що такі зустрічі будуть регулярними.”

Треба відзначити, що в 1980-х роках кафедра підтримувала тісні стосунки з компанією, до об’єднання ФРГ та ГДР та розпаду СРСР.

В цьому році був проведений перший такий захід. Сподіваємося на відновлення співпраці.

В цій компанії вже працює один з наших випускників 2017 року, Олексій Мельник.

Інші фотокартки з зустрічі:

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.