Тренінг студентів у Siemens Ukraine

В грудні був проведений тренінг студентів у Siemens Ukraine. Традиційно, студенти 5-го курсу приймають участь в таких одноденних семінарах.

Початок семінару. Доповідач – Маріна Маслей

Інформацію про компанію представила Маріна Маслей. Усі технічні теми презентував Сергій Степанюк.

Сергій Степанюк розповідає про переваги Simatic 7

Тематика семінару:

– IEC61805/11, побудова систем безпеки

– IEC62443, інформаційна безпека для неперервних виробництв

– Архітектури PROFINET

– Розподілені системи керування SIMATIC PCS 7

– Системи телеметрії та телекерування Telecontrol

– ISA 88 та SIMATIC BATCH

Відео з семінапу:

Новина з блогу сайту Siemens у фейсбуці з відео:

“Вітаємо магістрів 5-го курсу університету КПІ ім. Сікорського у стінах Siemens Україна!
Студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу взяли участь в одноденному семінарі з сучасних систем АСУ ТП для безперервних виробництв. Домовились, що такі зустрічі будуть регулярними.”

Треба відзначити, що в 1980-х роках кафедра підтримувала тісні стосунки з компанією, до об’єднання ФРГ та ГДР та розпаду СРСР.

В цьому році був проведений перший такий захід. Сподіваємося на відновлення співпраці.

В цій компанії вже працює один з наших випускників 2017 року, Олексій Мельник.

Інші фотокартки з зустрічі:

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.