Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Пушкар М. В., будучи на стажуванні в Університеті прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, в кампусі міста Фрідберг, 3-го грудня 2018 року провів лекцію. Лекція доцента Пушкаря торкалася теми «Self-excitation and control of autonomous induction generators» (Самозбудження та керування автономним асинхронним генератором).

На фото: доц. к.т.н. Пушкар М. В. та професор THM О. Кузнецов

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

На лекції були присутні студенти, які навчаються за програмою подвійного диплому магістратури між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТНМ, а також викладачі та професори з THM та КПІ. В даний момент двоє студентів 5-го курсу нашої кафедри:  А. Отрошко та М. Хилько проходять навчання за програмою подвійного диплому в ТНМ.

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

Окрім цього здійснюється тісна співпраця між викладачами двох навчальних закладів з метою обміну досвідом та спільних наукових досліджень.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.