Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Пушкар М. В., будучи на стажуванні в Університеті прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, в кампусі міста Фрідберг, 3-го грудня 2018 року провів лекцію. Лекція доцента Пушкаря торкалася теми «Self-excitation and control of autonomous induction generators» (Самозбудження та керування автономним асинхронним генератором).

На фото: доц. к.т.н. Пушкар М. В. та професор THM О. Кузнецов

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

На лекції були присутні студенти, які навчаються за програмою подвійного диплому магістратури між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТНМ, а також викладачі та професори з THM та КПІ. В даний момент двоє студентів 5-го курсу нашої кафедри:  А. Отрошко та М. Хилько проходять навчання за програмою подвійного диплому в ТНМ.

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

Окрім цього здійснюється тісна співпраця між викладачами двох навчальних закладів з метою обміну досвідом та спільних наукових досліджень.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.