Конференція ESARS-18

Конференція ESARS’18

Наші викладачі прийняли участь в роботі міжнародної конференції від IEEE, що відбулася 7-9 листопада 2018 року (конференція ESARS – 5th International Conference on Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship Propulsion and Road Vehicles) у конференц-центрі Східного Мідлендса, Університет Ноттінгему, Великобританія.

Конференція присвячена новітнім розробкам електромеханічних систем електролітаків, електропотягів, електрокораблів та електромобілів, зокрема передовим методам керування та автоматизації електротранспорту, більш чистим технологіям в електротранспорті тощо.

Від нашої кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М., к.т.н. доц. Ковбаса С. М. та магістрант Ніконенко Є. О. сумісно з професором Ноттінгемського університету Божко С. В. підготовили роботу на тему “Пряме векторне керування асинхроним двигуном на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора” (‘Direct vector control of induction motors based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’), доповідь зробив к.т.н. доц. Ковбаса С. М.

Програма конференції – за посиланням.

Звіт з попередньої конференції ESARS, що проходила у м. Тулуза, Франція в 2016 році – за посиланням.

Фото з конференції:

IMG_20181107_090716

Випускник кафедри професор Ноттінгемського університету Божко С. В. на відкритті конференції

Конференція ESARS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Завідуючий кафедрою АЕМС-ЕП, д.т.н. проф. Пересада С. М. та доц. к.т.н. Ковбаса С. М. біля входу в університет

Конференція ESARS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.