Нові стенди з обладнанням Noark

Стенди для дослідження сучасних елементів та апаратів електромеханічних систем компаній Noark та CHINT

За сприянням випускника кафедри 2008 року Романа Попкова – зараз регіонального менеджеру в Україні та державах СНД – та доц. к.т.н. Пушкаря М. В. на кафедрі розроблено чотири нових стенди для роботи з елементами та апаратами сучасних електромеханічних систем на основі обладнання торгових марок Noark та CHINT.

Студент 6-го курсу Гузинський А. С. під керівництвом доц. к.т.н. Пушкаря М. В. зібрав стенди, які в подальшому будуть використовуватися в циклі лабораторних робіт з кредитного модуля “Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів (ЕМС та ЕП)”.

Основна мета розроблених лабораторних робіт – проведення натурних експериментів та досліджень принципів технічної реалізації пристроїв та апаратів ЕМС та ЕП, ознайомлення з елементною базою керуючих, перетворювальних, інформаційно-вимірювальних пристроїв ЕП для підтвердження теоретичних положень щодо принципів роботи засобів автоматизації.

Фото лабораторних стендів:

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

“Дослідження апаратів захисту контакторної реверсивної схеми включення електроприводів”

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

“Дослідження апаратів захисту електроприводів”

Стенди для дослідження апаратів та елементів, каф. АЕМС-ЕП КПІ

“Дослідження програмованого таймера, імпульсного реле та реле часу”

Обладнання: автоматичні вимикачі серії Ex9B, диференціальний автоматичний вимикач серії Ex9CBL, модульні контактори, реле, мініконтактор, теплове реле, індикатори Ex9IL, DC тримач-роз’єднувач запобіжників фірми Noark та магнітний пускач, реле часу й імпульсні реле фірми CHINT.

Сайт компанії – за посиланням.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.