Нові ПЛІС Altera MAX

Нові ПЛІС DE10 Lite від Altera

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Бур’ян Сергій Олександрович отримав від Тайванської фірми ALTERA, яка займається розробкою та впровадженням програмованих логічних інтегральних мікросхем, сім плат розробника DE10 Lite. Це стало можливим завдяки його участі в програмі підтримки університетів Intel FPGA University Program.

DE10 Lite Board – плата розробника на основі програмованої логічної інтегральної схеми Altera MAX 10 FPGA. Плата використовує всю наявну пам’ять MAX 10 FPGA, яка становить 50 К логічних елементів (LE). На DE10-Lite Board інтегровані USB-Blaster, SD-RAM, акселерометр, вихід VGA, роз’єм розширення 2х20 GPIO і сумісний з Arduino UNO R3 компактний роз’єм розширення. Комплект є ідеальним системним рішенням для створення прототипів промислових, автомобільних, споживчих та багатьох інших програмних додатків. На базі цієї плати розробника можна навчати студентів створювати власні проекти: від простих програм до складних мультимедійних проектів.

Ці плати будуть використані у нових лабораторних роботах з дисципліни «Системи автоматизації», у розділі «Проектування систем автоматизації на основі програмованих логічних інтегральних схем». Розробкою нових завдань для студентів та методичних вказівок під керівництвом Сергія Олександровича зараз вже займаються студенти третього курсу Дудник Олексій (ЕП-61), Мордас Петро (ЕП-62), Вошкулат Олександр (ЕП-п61) та Худобець Вадим (ЕП-п61).

Нові ПЛІС DE10 від Altera каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Нові ПЛІС Altera MAX каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

К.т.н. доц. Бур’ян С.О. з новими ПЛІС від ALTERA

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.