Осінні канікули з ФЕА 2018

Осінні канікули з ФЕА

Осінні канікули з факультетом електроенерготехніки та автоматики!

ВСІ, ВСІ ВСІ, хто хоче провести канікули цікаво та з користю запрошуються відвідати наш факультет. Ми, викладачі, аспіранти та студенти ФЕА, впевнені, що найбільшими мрійниками є діти, а інженери – ті самі мрійники, які здатні мрії втілювати у життя.

Щодня з 29 жовтня по 2 листопада чекаємо всіх, хто мріє про створення нових електромобілів, керувати механічними рухами та енергопотоками в енергосистемі, перетворювати енергію сонця та вітру в електричну і не тільки.

Зустрічаємось об 11.00 в фойє 20 корпусу (вул. Політехнічна 37).

А поки Ви обмірковуєте свої плани, ми починаємо Вас знайомити з мріями, що вже живуть.

Буде цікаво та пізнавально!

Осінні канікули з ФЕА КПІ імені Ігоря Сікорського

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.