Осінні канікули з ФЕА 2018

Осінні канікули з ФЕА

Осінні канікули з факультетом електроенерготехніки та автоматики!

ВСІ, ВСІ ВСІ, хто хоче провести канікули цікаво та з користю запрошуються відвідати наш факультет. Ми, викладачі, аспіранти та студенти ФЕА, впевнені, що найбільшими мрійниками є діти, а інженери – ті самі мрійники, які здатні мрії втілювати у життя.

Щодня з 29 жовтня по 2 листопада чекаємо всіх, хто мріє про створення нових електромобілів, керувати механічними рухами та енергопотоками в енергосистемі, перетворювати енергію сонця та вітру в електричну і не тільки.

Зустрічаємось об 11.00 в фойє 20 корпусу (вул. Політехнічна 37).

А поки Ви обмірковуєте свої плани, ми починаємо Вас знайомити з мріями, що вже живуть.

Буде цікаво та пізнавально!

Осінні канікули з ФЕА КПІ імені Ігоря Сікорського

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.