Стипендія Леонарда Ейлера

Вітаємо! Стипендія Леонарда Ейлера присуджена студентові 6-го курсу Ніконенко Євгену.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

На фото зліва: проф. Яндульский О. С., студент 6-го курсу Ніконеко Є. та проф. Кузнецов О. на врученні

Це стипендія від Університету приклад наук Гессена, Німеччина (THM) за проекту Leonhard Euler Program 2018/19 в рамках програми DAAD.

Вона присуджується переможцю заочного конкурсу серед найкращих студентів 6-го курсу (власне конкурс проводиться за 1 семестр до вступу на 6-ий курс) на основі середнього балу всіх дисциплін (за період бакалаврата та 1-ий семестр магістратури) та публікацій, зроблених студентом у фахових виданнях України та зарубіжних. Також документи можуть подати аспіранти, що вчаться на останньому курсі.

Стипендія покриває затрати на дослідження в рамках магістерської дисертації, а наприкінці 6-го курсу студент має провести 1-місячне стажування, і як результат стажування – зробити публікацію за темою досліджень в науковому виданні, та захиститися.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Через те, що стажування заплановане на кінець 2-го курсу магістратури, з нашої країни в конкурсі приймають участь лише магістри наукового спрямування.

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.