Стипендія Леонарда Ейлера

Вітаємо! Стипендія Леонарда Ейлера присуджена студентові 6-го курсу Ніконенко Євгену.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

На фото зліва: проф. Яндульский О. С., студент 6-го курсу Ніконеко Є. та проф. Кузнецов О. на врученні

Це стипендія від Університету приклад наук Гессена, Німеччина (THM) за проекту Leonhard Euler Program 2018/19 в рамках програми DAAD.

Вона присуджується переможцю заочного конкурсу серед найкращих студентів 6-го курсу (власне конкурс проводиться за 1 семестр до вступу на 6-ий курс) на основі середнього балу всіх дисциплін (за період бакалаврата та 1-ий семестр магістратури) та публікацій, зроблених студентом у фахових виданнях України та зарубіжних. Також документи можуть подати аспіранти, що вчаться на останньому курсі.

Стипендія покриває затрати на дослідження в рамках магістерської дисертації, а наприкінці 6-го курсу студент має провести 1-місячне стажування, і як результат стажування – зробити публікацію за темою досліджень в науковому виданні, та захиститися.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Через те, що стажування заплановане на кінець 2-го курсу магістратури, з нашої країни в конкурсі приймають участь лише магістри наукового спрямування.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.