Стипендія Леонарда Ейлера

Вітаємо! Стипендія Леонарда Ейлера присуджена студентові 6-го курсу Ніконенко Євгену.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

На фото зліва: проф. Яндульский О. С., студент 6-го курсу Ніконеко Є. та проф. Кузнецов О. на врученні

Це стипендія від Університету приклад наук Гессена, Німеччина (THM) за проекту Leonhard Euler Program 2018/19 в рамках програми DAAD.

Вона присуджується переможцю заочного конкурсу серед найкращих студентів 6-го курсу (власне конкурс проводиться за 1 семестр до вступу на 6-ий курс) на основі середнього балу всіх дисциплін (за період бакалаврата та 1-ий семестр магістратури) та публікацій, зроблених студентом у фахових виданнях України та зарубіжних. Також документи можуть подати аспіранти, що вчаться на останньому курсі.

Стипендія покриває затрати на дослідження в рамках магістерської дисертації, а наприкінці 6-го курсу студент має провести 1-місячне стажування, і як результат стажування – зробити публікацію за темою досліджень в науковому виданні, та захиститися.

Стипендія Леонарда Ейлера. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Через те, що стажування заплановане на кінець 2-го курсу магістратури, з нашої країни в конкурсі приймають участь лише магістри наукового спрямування.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.