Конференція в THM

Цього року в вересні відбулася чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина. Конференція в THM була посвячена темі “Передові методи керування в електроенергетиці і електроприводі” (‘Advanced control in Power Systems and Drives’), на якій також виступали вчені нашого факультету та інших країн.

На конференції зробив доповідь к.т.н. доц. Ковбаса С. М. на тему “Пряме векторне керування на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора” (‘Direct vector control based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’) авторів проф. Пересада і доц. Ковбаса.

Також провелися перемовини щодо налагодження програми подвійного диплому. Як результат, вже двоє студентів 5-го курсу відправилися у THM на навчальний семестр.

photo5303477878719097155

Учасники конференції, у першому ряду зліва: перший – доц. Ковбаса С. М., другий – проф. Пересада С. М., третій – проф. Яндульський О. С.,  четверта – Труніна Г. О., п’ятий – проф. Кузнецов О.

photo5303477878719097156

Ковбаса Сергій Миколайович під час доповіді на конференції

Конференція в THM з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.