Консультації щодо вступу на ФЕА

Консультації щодо вступу на ФЕА. Консультаційно-інформаційний центр для абітурієнтів спеціальності 141

До уваги абітурієнтів!

Консультації щодо вступу на ФЕА – з 2 липня 2018 року розпочав роботу єдиний в Україні консультаційно-інформаційний центр для абітурієнтів, які вступають на спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.

Завдання консультаційного центру – допомогти, порадити, відповісти на прості, складні та всі інші запитання абітурієнтів, а також надати можливість та професійну консультацію у:

• створенні електронного кабінету та умов участі у конкурсі на навчання за освітнім рівнем бакалавра;
  • завантаженні сканованих документів для вступу;
  • поданні електронних заяв, роз’ясненні переліку документів, строків їх подачі та етапів вступної кампанії;
  • порядку проведення конкурсного відбору на навчання за освітнім рівнем магістра;
  • особливостей навчального процесу за спеціальністю 141; роз’ясненні переваг навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);
  • можливостях навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);
  • перспективах працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

Консультаційний центр працюватиме на базі факультету електроенерготехніки та автоматики в 412 аудиторії 20 корпусу з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00.

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.