Консультації щодо вступу на ФЕА

Консультації щодо вступу на ФЕА. Консультаційно-інформаційний центр для абітурієнтів спеціальності 141

До уваги абітурієнтів!

Консультації щодо вступу на ФЕА – з 2 липня 2018 року розпочав роботу єдиний в Україні консультаційно-інформаційний центр для абітурієнтів, які вступають на спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.

Завдання консультаційного центру – допомогти, порадити, відповісти на прості, складні та всі інші запитання абітурієнтів, а також надати можливість та професійну консультацію у:

• створенні електронного кабінету та умов участі у конкурсі на навчання за освітнім рівнем бакалавра;
  • завантаженні сканованих документів для вступу;
  • поданні електронних заяв, роз’ясненні переліку документів, строків їх подачі та етапів вступної кампанії;
  • порядку проведення конкурсного відбору на навчання за освітнім рівнем магістра;
  • особливостей навчального процесу за спеціальністю 141; роз’ясненні переваг навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);
  • можливостях навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);
  • перспективах працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

Консультаційний центр працюватиме на базі факультету електроенерготехніки та автоматики в 412 аудиторії 20 корпусу з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.