Вступний екзамен для молодших спеціалістів

Увага! Екзамен для молодших спеціалістів !

Екзамен для молодших спеціалістів відбудеться 26.07.18 о 10:00.
Вхід – за годину до початку екзамену.
Консультація до екзамену відбудеться 25.07.18 о 16:00 в ауд. 146, 16 корпус.

Чекаємо на вас.

Розклад вступних екзаменів із загальноосвітніх предметів.

Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.