Вступний екзамен для молодших спеціалістів

Увага! Екзамен для молодших спеціалістів !

Екзамен для молодших спеціалістів відбудеться 26.07.18 о 10:00.
Вхід – за годину до початку екзамену.
Консультація до екзамену відбудеться 25.07.18 о 16:00 в ауд. 146, 16 корпус.

Чекаємо на вас.

Розклад вступних екзаменів із загальноосвітніх предметів.

Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.