Стажування Сливканич М.

Стажування. Сливканич Микити у THM

Привіт всім! Я магістр 6-го курсу, Сливканич Микита. Цього року я проходив 5-місячне стажування в University of Applied Sciences THM, Німеччина. Стажування проходило в рамках студентської програми DAAD, під час якого більшість часу проводив у лабораторії, займаючись розробкою системи комп’ютерного зору для детектування дорожньої розмітки для мініатюрного електромобіля. Також за період перебування в університеті THM я відвідував заняття англійської мови в університеті, а також безкоштовні вечірні курси німецької мови за рівнем А1.1, в результаті чого отримав сертифікат про проходження курсу.

Умови в лабораторіях університету були дуже теплими та зручними для творчої наукової роботи. На фото 1 – я з друзями в університеті. На фото 2 зліва видно декілька мініатюрних електромобілів, розробкою яких займались студенти раніше. Справа розташований електромобіль, над яким проводиться робота по дослідженню заряду та розряду акумуляторних батарей, а також по автоматизації електричного приводу. Також лабораторії оснащені новітнім обладнанням, тому всі студенти працюють над різними проектами з високим ступенем забезпечення матеріалами.

Стажування пройшло добре. Була можливість трішки подорожувати Німеччиною. Місто Фрідберг, де знаходиться один з кампусів THM, в якому я і перебував, знаходиться недалеко від великого центру Франкфурт-на-Майні. На фото 3 я знаходжусь на одному з мостів Франкфурта. Також кожне з маленьких містечок, що знаходилися в околі Фрідберга, відображає німецьку архітектуру та культуру, тому було цікаво та пізнавально побувати в цих містах. На фото 4 видно красиві німецькі хатинки міста Марбург, яке відображає красоти німецької культури.

За час перебування вдалося побувати в Парижі. Подорожував туди автобусом компанії Flixbus, яка пропонує досить невисокі ціни за поїздки. На фото 5 видно мене на фоні Ейфелевої вежі, що є найкрасивішим місцем Парижу, на мою думку. Також завдяки дуже дешевим авіарейсам від компанії Rayanair вдалося злітати до Венеції.

Треба відмітити, що робота за кордоном дуже сподобалася Микиті.

Сливканич стажування друзі

Фото 1

Сливканич стажування в лабораторії

Фото 2

фото_2 Фото 3

Сливканич стажування вулиця

Фото 4

фото_4Фото 5

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.