До уваги вступників на 1-ий курс ФЕА!

Списки рекомендованих до зарахування на держдюбжет на ФЕА

Списки рекомендованих до зарахування на держдюбжет на ФЕА.

Якщо знайшли себе в цьому списку – приходьте до приймальної комісії до
каб. 146, 16 корпус КПІ та подавайте оригінали.

Список необхідних документів:

1. Паспорт (оригінал + копія).
  2. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, то принесіть копію витягу з реєстру про реєстрацвю місця проживання.
  3. Ідентифікаційний код (оригінал + копія).
  4. Атестат з додатком (оригінал).
  5. Сертифікат ЗНО та інформаційна картка до нього (оригінал).
  6. Для хлопців копія приписного свідоцтва.
  7. Якщо є, оригінал сертифікату ФДП та оригінал довідки про сільський коефіцієнт за формою Додатку 13.
  8. 4 фотокартки (підпишіть зі зворотнього боку кожне фото своїм прізвищем та ініціалами).
  9. 2 конверти з марками. На одному вкажіть свою зворотню адресу.

При подачі оригіналів Вам треба буде підписати заяву, яку ми надрукуємо для Вас із бази згідно даних, які Ви внесли до неї, написати заяву на гуртожиток, якщо він Вам потрібен. А також заповнити заяву про пріоритети – тобто вибрати спеціалізацію. Сподіваємось що Ви оберете спеціалізацію “Автоматизація електромеханічних систем, електропривод та електромобільність” і поставите біля неї цифру “1”.

Бажаємо успіхів!

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.