Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Hallo alle zusammen! Я студент 6 курсу В. Варволік, хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах – Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алгоритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, який успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  – це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Лабораторія

Гуртожиток

Гуртожиток

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Різдвяні ярмарки в Марбурзі та Вісбадені

Hallo alle zusammen! Звіт про стажування кафедри АЕМС-ЕП

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі (Париж)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".