Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Hallo alle zusammen! Я студент 6 курсу В. Варволік, хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах – Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алгоритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, який успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  – це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Лабораторія

Гуртожиток

Гуртожиток

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Різдвяні ярмарки в Марбурзі та Вісбадені

Hallo alle zusammen! Звіт про стажування кафедри АЕМС-ЕП

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі (Париж)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.