Перемога в конкурсі 2018

Перемога в конкурсі 2018 !

Чергова перемога в конкурсі 2018 року – наші студенти відзначилися на конкурсі галузі знань «Електротехніка та електромеханіка», який 23 роки поспіль проходить у місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпровської області.

Цього року студентам кафедри вдалося зайняти 4 перших та 2 других місця. Частково такий результат пов’язаний з тим, що більшість наших доповідачів вже брала участь у конкурсі в минулому році, що дозволило максимально використати отриманий досвід і зарядити енергією перемоги тих, хто вперше сюди приїхав.

Перемога в конкурсі 2018 та Бур'ян поряд ДДТУ м. Кам'янське

До першого туру конкурсу було подано 145 робіт, з яких 56 пройшли до другого туру з презентацією доповідей.

Місця розподілилися наступним чином:

І місце: Бурмельов Олексій (5 к.), Калугін Данило (5 к.), Рандюк Андрій (6 к.), Ніконенко Євген (5 к.).

ІІ місце: Геращенко Ігор (6 к.), Титаренко Анна (4 к.).

Роботи присвячені актуальним рішенням в області автоматизованого електроприводу та теорії автоматичного керування, а саме було представлено: керування DC-DC перетворювачами для електротранспорту, стратегія керування машинами змінного струму «максимальний момент на ампер» (МТА), дослідження спостерігача ККД насосної установки.Перемога в конкурсі 2018 та Бур'ян на кафедрі в м. Кам'янське

На відкритті конференції традиційно виступили талановиті студенти ДДТУ: танцюристи, співаки та музиканти, чим зміцнили моральний дух учасників.

У вільний від доповідей час студенти відвідали місцеві визначні місця, серед яких: нещодавно побудований в місті парк, а також набережна м. Дніпра, до якого дозволила швидко дістатися електричка.

Також після конкурсу хлопці та дівчина сходили до Середньодніпровської ГЕС (раніше Дніпродзержинська ГЕС), де побачили процес шлюзування кораблів між високим і низьким рівнями води (сфотографувати заборонили охоронці), а також мостові крани, які призначені для розвантаження потягів на мосту між ліво- і правобережною частиною міста.

На заключних зборах відбулось нагородження переможців конкурсу. Вручав нагороди випускник нашої кафедри 1967 року, доктор технічних наук, професор кафедри електротехніки та електромеханіки Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ) Садовой Олександр Валентинович. Це один з визначних випускників нашої кафедри, який працював проректором з наукової роботи ДДТУ, є членом президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів України, членом двох спеціалізованих вчених рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій, членом редколегій чотирьох наукових журналів.Перемога в конкурсі 2018 Бур'ян Садовий

Кафедра бажає удачі та успіхів переможцям конкурсу в їх науковій та навчальній діяльності, а також сподівається на такий же результат в наступному році. Двоє з учасників цього року вже готують роботи на конкурс в 2019 р.

Переможці попередніх років: 2017, 2016, 20152014, 2013, 2012.

Перемога в конкурсі 2018 Бурмельов

Перемога в конкурсі 2018 Ніконенко

Перемога в конкурсі 2018 Титаренко

Перемога в конкурсі 2018 Геращенко

Перемога в конкурсі 2018 Рандюк

Перемога в конкурсі 2018 Калугін

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.