Відвідування виставки Smart Building

Відвідування виставки Smart Building, студенти АЕМС-ЕП

Відвідування виставки Smart Building. Студенти кафедри АЕМС-ЕП відвідали виставку Smart Building.Відвідування виставки Smart Building студенти АЕМС-ЕП

Студенти 5 курсу нашої кафедри відвідали виставку Smart Building, яка відбулась 22 – 23 лютого 2018 року в КМДА. SMART BULDING – міжнародна професійна виставка, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Виставка з автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості пройшла вперше. На цій виставці познайомились з двома проектами:

1) PassivDom – технологія дозволяє створювати енергоефективні автономні будинки, які можуть обходитися суто сонячною енергією.

2) Smart будинок – багатоповерховий будинок з прокладеною шиною KNX, що дає змогу не тільки автоматизувати всю будівлю в цілому, а і кожну квартиру окремо.

Також на виставці були представленні світові бренди в області “автоматизації будівель”: НDL, Eelectron, Jung, Thinknx.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.