Відвідування виставки Smart Building

Відвідування виставки Smart Building, студенти АЕМС-ЕП

Відвідування виставки Smart Building. Студенти кафедри АЕМС-ЕП відвідали виставку Smart Building.

Були присутні представники компаній та відомих виробників: Eelectron, Jung, Thinknx, КМДА, НDL.

Відвідування виставки Smart Building студенти АЕМС-ЕП

Студенти 5 курсу нашої кафедри відвідали виставку Smart Building, яка відбулась 22 – 23 лютого 2018 року в КМДА. SMART BULDING – міжнародна професійна виставка, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Виставка з автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості пройшла вперше. На цій виставці познайомились з двома проектами:

1) PassivDom – технологія дозволяє створювати енергоефективні автономні будинки, які можуть обходитися суто сонячною енергією.

2) Smart будинок – багатоповерховий будинок з прокладеною шиною KNX, що дає змогу не тільки автоматизувати всю будівлю в цілому, а і кожну квартиру окремо.

Також на виставці були представленні світові бренди в області “автоматизації будівель”: НDL, Eelectron, Jung, Thinknx.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.