Тренінг для студентів 5-го курсу

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП від компанії Schneider Electric Ukraine. Вона провела 5 семінарів для студентів 5-го курсу нашої кафедри.

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Це був перший одноденний тренінг студентів нашої кафедри, який пройшов на території компанії Schneider Electric Ukraine. Ініціатором проведення таких тренінгів виступив випускник нашої кафедри 2017 року, інженер з підтримки технічних рішень по приводній техніці Тарас Будняк, який працює в Schneider Electric Ukraine і вже сам проводить тренінги і семінари.

20170920_112025Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Після закінчення тренінгу представники компанії Schneider Electric Ukraine передали перший набір обладнання та програмне забезпечення для створення демонстраційно-дослідного стенду і висловили готовність співпрацювати, та бажання зробити подібні спільні заходи регулярними для підвищення рівня підготовки студентів та популяризації інженерних спеціальностей.

20170920_122714Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Значний внесок в організацію тренінгу зробив директор департаменту промисловості Пилипенко Павло Вікторович і керівник відділу маркетингу Дмитро Шрам. Також співробітництву з компанією сприяє Наталія Погромська, яка на даний час ще продовжує навчання в заочній магістратурі.

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Кафедра автоматизації систем та електроприводу АЕМС-ЕП Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» прагне до постійного вдосконалення та підвищення якості освіти для своїх студентів. Саме тому випускники кафедри можуть розраховувати на успішне працевлаштування за спеціальністю в провідні національні та міжнародні інженерно-технічні компанії.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.