Тренінг для студентів 5-го курсу

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП від компанії Schneider Electric Ukraine. Вона провела 5 семінарів для студентів 5-го курсу нашої кафедри.

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Це був перший одноденний тренінг студентів нашої кафедри, який пройшов на території компанії Schneider Electric Ukraine. Ініціатором проведення таких тренінгів виступив випускник нашої кафедри 2017 року, інженер з підтримки технічних рішень по приводній техніці Тарас Будняк, який працює в Schneider Electric Ukraine і вже сам проводить тренінги і семінари.

20170920_112025

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Після закінчення тренінгу представники компанії Schneider Electric Ukraine передали перший набір обладнання та програмне забезпечення для створення демонстраційно-дослідного стенду і висловили готовність співпрацювати, та бажання зробити подібні спільні заходи регулярними для підвищення рівня підготовки студентів та популяризації інженерних спеціальностей.

20170920_122714

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Значний внесок в організацію тренінгу зробив директор департаменту промисловості Пилипенко Павло Вікторович і керівник відділу маркетингу Дмитро Шрам. Також співробітництву з компанією сприяє Наталія Погромська, яка на даний час ще продовжує навчання в заочній магістратурі.

Тренінг для студентів магістратури кафедри АЕМС-ЕП 2017

Кафедра автоматизації систем та електроприводу АЕМС-ЕП Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» прагне до постійного вдосконалення та підвищення якості освіти для своїх студентів. Саме тому випускники кафедри можуть розраховувати на успішне працевлаштування за спеціальністю в провідні національні та міжнародні інженерно-технічні компанії.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.