ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА!

Піж час осінніх канікул у зручний для Вас день Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками студентського життя у режимі реального часу і уявити себе частиною великої університетської родини!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського” запрошує старшокласників, батьків та вчителів до зустрічі під час осінніх канікул.

Щоденно, з 30 жовтня до 3 листопада, на вас чекають факультети та інститути Університету.

О 10:00 – зустрічаємось у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги 37, корпус 6).

У програмі – екскурсія, знайомство з історією Київської політехніки. Екскурсія лабораторіями факультету.

Деталі http://fea.kpi.ua/article/66/osinni_kanikuli_razom_z_fea

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування