з Індії приїхали студенти на практику

З Індії приїхали студенти для проходження практики на кафедрі АЕМС-ЕП, 2017 р.

Вже друга група з 7 студентів з Індії пройшла курс практичних занять на кафедрі. Практику проходили студенти після другого курсу інституту VISHWANIKETAN. Заняття проводилися англійською мовою. Серед викладачів нашої кафедри їм доповідали та проводили лабораторні заняття: доц. Бур’ян С. О., доц. Король С. В., ст. викл. Приступа Д. Л. Заключні лекції провели завідуючий кафедри проф. Пересада С. М. та доц. Пижов В. М. Перша група студентів з Індії 2017 р.

з Індії 1

На фото студенти в лекційній аудиторії 407 з викладачами Бур’ян С.О.  і Приступа Д. Л.

Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN включає в себе наступні три модулі:

1. Модуль 1-1. Реалізація аналогових та цифрових схем на монтажних платах.

2. Модуль 1-2. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої та програмування логічних реле.

3. Модуль 1-3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм.

з Індії 2

На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ ім. Ігоря Сікорського”  – “Сучасні технології в автоматизації” з викладачем Король С. В.

Наша кафедра стала однією із двох кафедр КПІ, на яких пройшли практику 2 групи студентів з Індії. Навчання відбулося в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі нашої кафедри як в інституті, так і в Україні серед спеціальності “Автоматизація елетктромеханічних систем та електропривод”.

з Індії 3

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.