Співробітництво з Китаєм

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Співробітництво з Китаєм проходить в рамках програми співпраці України з Китаєм, детальніше – за посиланням. Кафедру відвідала делегація з технопарку Ганджоу (Гуанчжоу), Китай.

В цьому місті вже проводилися та заплановані на 2018 рік проведення великої кількості конференцій, виставок та симпозіумів з метою розширення контингенту технопарку, його зв’язків у світі та налагодження партнерських відносин з провідними науковими школами світу.

На кафедрі відбулися перемовини про участь кафедри в інноваційних проектах технопарку електротехнічного та електромеханічного напряму.

Співробітництво з Китаєм кафедри АЕМС-ЕП 2017

Для рішення питань щодо відвідування технопарку та організації суміжних заходів можна звертатися до посольства України в Китайській народній республіці – дивись за цим посиланням.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".